OVERWINTERAARS IN TENERIFE – 19 februari 2018
Ik heb mij toen door vele honderden commentaren en reacties geworsteld die schreeuwden van teleurstelling tot schande. Dit waren reacties die ik volledig begrijp als je de reportage als een aflevering van ‘Vlaanderen Vakantieland’ had verwacht. Dan zou ik ook gespuugd hebben op de programmamakers en mijn gal hebben geledigd.
Persoonlijk vond ik dat het programma eerder een correcte weergave van de toestand was. Iedereen die de uitzendingen ‘Via Annemie’ van Annemie Struyf heeft gevolgd weet hoe kritisch haar uitzendingen waren en hoe ze alles met een ‘scheef’ oog bekeek.
Enkel … is de titel is volledig misplaatst en volledig verkeerd gekozen. Beter heruitzenden onder een nieuwe titel: ‘Ten Bel, de verloedering‘ of ‘Het deel van Tenerife dat je beter niet ziet‘.
Het artikel met mijn ongezouten commentaar over deze uitzending heb ik HIER neergeschreven.
Voor alle duidelijkheid: deze reportage werd uitgezonden op maandag 8 februari 2016 en is dus niet meer actueel, alhoewel er op vandaag aan de toestand van de gemeenschappelijke en openbare delen van Ten Bel nog niet veel is veranderd.
Inhoudelijk start het filmpje om 1'30", daarvoor ziet je een trailer voor de ganse reeks.